Szeretettel köszöntöm

a Nemesvámosi Római Katolikus Plébánia és régiója egyházközségeinek Honlapján!

Honlapunkon egyrészt szeretnénk bemutatni Közösségünk, közösségeink életét, valamint a terepet és körülményeket, ahol - úgy reméljük - a Mennyek Országa felé vándorlunk. A Honlap másik célkitűzése, hogy egyházközségeink ügyintézését és kommunikációját a modern technika segítségével könnyebbé tegyük. Legfontosabb híreink a Főoldalon kapnak helyet, míg az Ügyintézés rovaton belül az egyes ügyek leírásai és főbb tudnivalói találhatók. Az ügyintézés rovatból nyílik On Line Plébániairodánk, ahol a konkrét ügyeket Interneten keresztül is elintézhetjük.

Végül a Léleképítés rovatban igyekszünk elhelyezni némi lelki táplálékot is, hiszen fő törekvésünk a Mennyek Országa. Minden más csak eszköz, hogy ezt elérjük.

Az öröklétben mennyei boldogságot, Honlapunkon pedig ezt szolgáló hasznos böngészést kívánok!

Gere Dávid Márk (SMC) atya