Napközis tábor a Fatima-házban
kisiskolások hitéleti tábora

2020. június 22 - 26. Nemesvámos, Fatima-ház (Fészek u. 5.)

Táborvezető: Dr. Ferencz Istvánné

2004 óta minden esztendőben megszervezzük egyre népszerűbb napközis táborunkat a Fatima-házban. A tábor célkorosztálya a kisiskolások, akiknek a nomád tábor még nehéz volna.

A tábor miden napja reggel 8 órakor reggeli imával és reggelivel kezdődik és délután 4 órakor uzsonnával ér véget. A szülőktől kérjük a pontos érkezést és a pontos távozást, hiszen a délutáni órákban a következő nap előkészítése is zajlik.

Pénteken délután 1/2 5 -kor táborzáró műsorra várjuk a szülőket!

A hét során két alkalommal kirándulni mennek a táborozók. Az utazás (fertőtlenített) különjárati autóbusszal történik.

A hét többi napján a Fatima-házban és környékén kézműves és közösségi programokat tartunk.

A gyermekek kis csoportokba szerveződve táboroznak, biztosítva ezzel a kiemelt figyelmet.

Minden évben fontos, azonban az idei évben kiemelten is foglalkozunk a tisztasággal. Az épületet rendszeresen fertőtlenítjük, a gyerekek számára a kezeik fertőtlenítésének lehetősége mindig biztosított.

A jelentkezés elektronikus úton történik, jelentkezési határidő 2020. 06. 15.

A táborozás költsége:

Nemesvámosi és veszprémfajszi katolikus hittanosoknak 10.000 Ft/hét

Nemesvámosi és veszprémfajszi nem katolikus hittanosoknak 13.000 Ft/hét

Más településről érkezőknek 18.000 Ft/hét

Segítők étkezési költségéhez 5.000 Ft hozzájárulást kérünk. (A segítői státuszt a táborvezetővel kell megbeszélni.)

Anyagi nehézség esetén keresse bizalommal a plébániát!

A költségeket a táborba érkezéskor 2020.06.22-én 7:45-től kérjük befizetni!

---> Jelentkezés

Ha táborozással kapcsolatban kérdése van, vagy jelentkezett, de mégsem tud eljönni, kérjük, keresse a táborvezetőt a +36 30 477 18 53-as számon!

Nézzük a többi tábort is!

Rókapuszta 2020.